لوسیون بدن نرم کننده آرگان BMS

لوسیون بدن نرم کننده آرگان BMS گالری تصاویر

محصول جدید

170,000 ریال بدون مالیات.

10 قلم

لوسیون بدن نرم کننده آرگان BMS لوسیون فوق العاده 3 در 1 ِ که استفاده از آن باعث می شه با یک تیر 3 نشان بزنید: 1. نرم کننده 2. مرطوب کننده 3. خوشبوکننده .

لوسیون نرم کننده آرگان بی ام اس در حفظ نرمی پوست بسیار موثره . وجود آرگان در این لوسیون به تعادل چربی کمک می کنه و رطوبت و مواد مغذی رو برای پوست فراهم می کنه . استفاده مداوم از این محصول باعث تنظیم ترشح چربی پوست می شه. لوسیون نرم کننده آرگان بی ام اس از خشکی، پوسته پوسته شدن و یا خارش پوست جلوگیری می کنه. همچنین خاصیت آنتی اکسیدانی آرگان باعث بهبود آسیب وارده به پوست می شه و یک درمان موثر برای آکنه محسوب می شه همچنین جای جوش و زخم رو ترمیم می کنه.

لوسیون نرم کننده آرگان بی ام اس حاوی مقدار زیادی ویتامین ای ِ که پوست رو جوان و درخشنده می کنه. لوسیون آرگان برای تمام افراد به خصوص افرادی که بعد از حمام پوستشان خشک می شه بسیار مناسبه .

لوسیون نرم کننده بدن آرگان به دلیل اسیدهای چربی که در آن موجوده PH طبیعی پوست رو حفظ می کنه، به سرعت جذب پوست می شه و اثر چربی روی پوست نمی ذاره.

از لوسیون بدن آرگان به دلیل خاصیت آلاستیسیته آن، می توان در دوران بارداری برای جلوگیری از ترک شکم استفاده کرد.

لوسیون بدن نرم کننده آرگان، مناسب برای بعد از لیزر بدن است.. ( لیزر باعث از دست دادن چربی پوست و در نتیجه خشکی پوست می شه )
استفاده از لوسیون بدن آرگان BMS، با تغذیه مناسبی که به واسطه طلای مایع درونش برای پوستتون فراهم می کنه، تازگی، نرمی و لطافت رو به پوستتون هدیه میده.

روغن آرگان سرشار از ویتامین A و ویتامین E، اسیدهای چرب غیر اشباع، امگا 3، امگا 6 و امگا 9 است به خاطر همین هم به طلای مایع معروف است.

لوسیون نرم کننده بدن آرگان بی.ام.اس حاوی روغن آرگان است که باعث می شه فواید بسیاری داشته باشه که از جمله آن ها می تونیم به موارد زیر اشاره کنیم:

بازسازی پوست
ضد آکنه
تنظیم ترشح چربی پوست
حفظ نرمی پوست (به دلیل غنی بودن روغن آرکان از آنتی اکسیدان ها)
تنظیم ترشح چربی پوست
فراهم کردن رطوبت و مواد مغذی پوست
جلوگیری از خشکی، پوسته پوسته شدن و یا خارش پوست
ترمیم کننده جای زخم و جوش
بهبود آسیب های وارد شده به پوست
جوان و درخشان کننده پوست (به دلیل دارا بودن مقدار زیادی ویتامین E)
کاهش چربی پوست در پوست های چرب (به دلیل اسیدهای چربی که در آن موجوده PH طبیعی پوست را ذخیره می کند)
جلوگیری از ترک شکم در خانم های باردار
لوسیون نرم کننده بدن آرگان بی.ام.اس برای تمام افراد، به ویژه افرادی که بعد از حمام پوستشان خشک می شه، مناسب است. همچنین یکی دیگه از مزایای این لوسیون این است که با توجه به غلظت بالا، به سرعت جذب پوست می شه و پوست رو چرب نمی کنه.